KARIÉRA

ROOM MASTER

Room master je osoba odpovědná za správný průběh únikové hry. Hráčům vysvětlí pravidla, uvede je do místnosti a hlídá čas a postup týmu. V případě potřeby je připraven zasáhnout a pomoci hráčům s úkolem, který se jim nedaří vyřešit. Po hře s hráči celou místnost projde a vysvětlí případné nejasnosti. Po odchodu zákazníků, navrátí hru do původního stavu.

Práce probíhá vždy na základě rezervací hráčů, nikoliv na směny. V průměru se jedná o 4 - 10 her týdně.

Posilujeme náš tým a hledáme nové kolegy na pozici ROOM MASTER

Nabízíme

  • Spolupráce na DPP
  • Zábavnou práci v neformálním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu s vlastním výběrem pracovní vytíženosti (nepožadujeme minimální odpracované hodiny, práce probíhá vždy na základě rezervací hráčů)
  • Mzdu 300 Kč za každou obslouženou hru vč. přípravy a úklidu (průměrně 1,5 hod.)
  • Slevy na hru pro přátele
  • Zaškolení a podporu během spolupráce
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu – České Budějovice

Náplň práce

  • jednoduchá práce na PC
  • vystavení dokladů, ověřování voucherů
  • příprava místnosti před hrou
  • sledování hráčského týmu při hře – poskytnutí nápověd
  • zhodnocení hry s hráči a úklid po hře

Požadujeme

  • spolehlivost
  • plnoletost
  • komunikativnost
  • příjemné vystupování
  • smysl pro humor
  • časová flexibilnost
  • zkušenost s únikovými hrami výhodou

Životopis zasílejte na emailovou adresu info@davincihodilna.cz